top of page

Otwarcie naszej pracowni i galerii


Autor : Matylda Promień - "Od niemal 20 lat tworzy biżuterię dla odważnych kobiet. Zaczynał od bursztynu, ale z biegiem czasu dał również szansę kryształom i kolorowej żywicy. Jego projekty są doceniane przez klientki na całym świecie, zachwycił się nimi też magazyn Vogue. Jacek Ostrowski, właściciel i projektant Ostrowski Design, otworzył właśnie w Gdańsku Wrzeszczu swoją pracownię i galerię autorskiej biżuterii.

Oficjalne otwarcie Ostrowski Design Gallery przyciągnęło wielu gości, wśród nich całą rzeszę wiernych klientek ceniących sobie niepowtarzalny styl projektanta. Wszystkie kolekcje biżuterii wychodzące spod jego ręki są unikatowe, personalizowane i tworzone ręcznie.

- Zawsze marzyłem o otwartej pracowni, w której mogę tworzyć biżuterię i jednocześnie ją sprzedawać. Oprócz tego zależy mi, by było to miejsce oferujące nie tylko piękne przedmioty, ale też prezentujące prace artystów. W planach mam wernisaże i cykliczne spotkania z ciekawymi twórcami, nie tylko z Trójmiasta - mówi właściciel Ostrowski Design Gallery, Jacek Ostrowski.

Projekty Jacka Ostrowskiego są dość ekstrawaganckie. Jak podkreśla sam twórca, jego biżuterię zazwyczaj wybierają kobiety odważne, nie bojące nowoczesnych form i zestawień. Dzisiaj, projektant pracuje nie tylko z bursztynem, ale również z kryształami Swarovskiego oraz kolorową żywicą. Wszystko z naciskiem na detal oraz autorską koncepcję.

- Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to najlepszy czas na niebanalny prezent. Polecam kolorowe pierścionki, które występują w dużej gamie kolorystycznej, wykonane są ze srebra i zdobione kryształkami Swarovskiego – dodaje Jacek Ostrowski.

Ostrowski Design Gallery mieści się w Gdańsku – Wrzeszczu przy ul. Do Studzienki 3/1. Warto przyjść, nacieszyć oko unikatową biżuterią, podpatrzeć projektanta przy pracy i przekonać się na własne oczy, jak wiele serca i duszy oddaje Jacek Ostrowski tworzonej przez siebie biżuterii. "

bottom of page