top of page

Nasza autorska pracownia i galeria. Czyli "Projekt 1+1"


cz.IV (ostatnia przed otwarciem) 04.11.2017

Ostatni raz piszę, przed otwarciem, dokładnej daty jeszcze nie znam, dużo jeszcze detali do dopracowania, (napewno w tym roku ;).

Została najprzyjemniejsza robota, a w zasadzie same pieszczoty. Projektowanie wnętrza, szczegóły, i najdrobniejsze detale, ... co do czego i jak co z czym .... bardzo przyjemne, ale i pracochłonne. 1000 pomysłów na minutę, i jeszcze więcej przymiarek i zmian. To co zaplanowane w rzeczywistości okazuje się nie pasujące i tak w kółko ..... Sam nie wiem czym to się skończy. Jeżeli i wy jesteście ciekawi to już dziś zapraszam na otwarcie, obserwujcie nas na Facebooku lub Instagramie . Zaproszenie pojawi się niebawem. Efektu końcowego sam jeszcze nie znam.... ;)

cz.III 06.10.2017

Dawno nas tu nie było, mieliśmy bardzo dużo pracy i brak czasu na wpis na blogu, wybaczcie ;) .

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu co oznacza że prace posunęły się znacznie do przodu.

Pierwsza część czyli pracownia jest już czynna jesteśmy już po przeprowadzce i pracujemy.

Druga część czyli nasza galeria jest jeszcze w fazie wykańczania. Wstawiliśmy piękne okna, które są całkowitym odzwierciedleniem oryginału, naprawdę robią duże wrażenie. Podłogi zostały wycyklinowane i polakierowane. Dębowa klepka parkietowa jest trochę nadszarpnięta zębem czasu, ale wygląda pięknie i ma swój urok. Teraz pracujemy nad detalem .... ale niestety z nim najwięcej roboty.

Planujemy otwarcie jeszcze w tym roku, czasu mamy niewiele, ale mam nadzieję że się uda ......