top of page

Beauty trapped in time. Piękno zatrzymane w czasie- powrót z Chin

"Serdecznie zapraszamy na wystawę "Beauty trapped in time. Piękno zatrzymane w czasie- powrót z Chin" - wernisaż odbędzie się w czwartek, 05.01.2023 o godz. 17:00.

W 2021 roku w mieście Kunming, stolicy prowincji Yunnan, odbyło się oficjalne otwarcie wystawy polskiej biżuterii artystycznej z bursztynem - ,,Beauty trapped in time. Piękno zatrzymane w czasie”. Pomysłodawcami wydarzenia i kuratorami wystawy są Sebastian Tajl i Natalia Zawiła. Wystawa została zrealizowana przez Muzeum Narodowe Oddział Prowincji Yunnan oraz firmę Seba Amber, prowadzoną przez Sebastiana Tajl. Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników było patronem wydarzenia.

Na wystawie w Galerii MSB zaprezentowano część obiektów powracających z wystawy z Chin, autorstwa: A2 Jewellery- Ryszarda Węsierskiego, Art7- Wojciecha Kalandyka, Pauliny Binek, Danki Czapnik, Moja Forma- Marii Fijałkowskiej, Aleksandra Gliwińskiego, Barbary Gronuś- Dutko, Izabeli Gutowskiej, Giedymina Jabłońskiego, Anny Kamińskiej, Jacka Ostrowskiego, Marty Włodarskiej, Janusza Wosika.

Wystawa odbędzie się w dniach 05.01-19.01.2023, w Galerii MSB.

Serdecznie zapraszamy! "コメント


bottom of page